ILoveCheeseUA  /  Каталог сирів  /  М'які сири  /  Брі легкий Президент 28%

Брі легкий Президент 28%

Сир – це перш за все почуття, враження і тільки потім їжа! Щоб ці враження були смачні та витончені, наші сировари зробили Брі легкий
Країна:
Польша
Молоко:
Коров'яче
Дозрівання:
від 8 до 14 днів
Вага нетто:
125 гр
Жирність:
28%

3.00

Поціновувачам Брі більше не потрібно жертвувати смаком і текстурою, щоб заощадити на калоріях. Брі легкий має жирність усього 28%, а от смачності, як і у звичного Брі, на всі 100%.

Сир Брі легко впізнати за легким запахом плісняви та печериць. Має м’який і ніжний смак, та під час дозрівання набуває легкої гостроти, яка ледь помітна, коли ви смакуєте Брі.

Подавати до столу Брі легкий слід кімнатної температури, щоб насолодитися смаком та правильною текстурою м’якоті сиру.

Скоринка Брі має характерний блідий колір з сіруватим відтінком та вкрита благородною білою пліснявою, що утворюється завдяки культурі Penicillium candidum.


Поєднання з вином та їжею

Шампанське, Совіньон Блан, Піно Нуар, яблука, груші, виноград, мед.
Головний лейтмотив, щоб усе було під стать Брі легкий з жирністю усього 28%, тобто в форматі “легше легкого”! Яблука, виноград та груші будуть чудовим доповненням. Мед краще брати з ненав’язливими смаками – акація або липа.
З напоїв, крім шампанського, добре підійде червоне вино Піно Нуар, його тонкий і надзвичайно складний і широкий спектр ароматів та смаків, прекрасно буде контрастувати з легким Брі, якщо хочеться ігристе – возьміть Просекко, чудовий і зрозумілий варіант.
З білого вина, обирайте легке Совіньон Блан, з освіжаючою кислотністю, нотами свіжоскошеної трави, яблук і легким ароматом мигдалю – фантастично гармонує з Брі легкий.
Звичайно, ви можете подати сир з легким зеленим салатом з рукколи, хурми та горішків. Тільки не вмішувати в салат, а покласти зверху при подачі страви.