ILoveCheeseUA  /  Каталог сирів  /  М'які сири  /  Камамбер Легкий Президент 28%

Камамбер Легкий Президент 28%

Камамбер легкий – улюблений сир, в якому жирність вдвічі менша ніж зазвичай. Ніяких компромісів в смаку і зайвих турбот щодо калорій.
Країна:
Польша
Молоко:
Коров'яче
Дозрівання:
від 8 до 14 днів
Вага нетто:
120 гр
Жирність:
28%

0.00

Нашим сироваром це вдалося! Улюблений Камамбер з жирністю усього 28%, усе інше незмінне – консистенція, вершковість, злегка пікантний смак з ароматом грибів та горіха, і лише 28% жирність, а це значить, що жодних докорів сумління, тільки смак і задоволення від улюбленого сиру.

Скоринка Камамберу легкий вкрита білою пліснявою, вона утворюється завдяки грибку Penicillum camemberti, та є їстівною. Сир може мати легкий аромат, який влучно описав французький поет та прозаїк з кола символістів: “Запах ніг Бога”, – що ж месьє Фарг, доволі влучна характеристика!

Щоб цілком насолодитися сиром Камамбер легкий, до столу його слід подавати кімнатної температури, тоді м’якоть сиру стане більш тягучою, а смаки розкриються найкраще.


Поєднання з вином та їжею

Фрукти, горіхи, Совіньон Блан, салат.
Камамбер легкий з фруктами – це десерт, який безперечно кращій усіляких кремових тістечок. Візьміть виноград без кісточок, зелений або чорний сорту кишмиш, персики, інжир та груші – усі ці фрукти чудово гармонують з Камамбером, обирайте в залежності від сезону і особистих вподобань.
З горішків, якщо хочете цікавого поєднання, візьміть кедрові – це надзвичайно смачні, корисні горішки з ніжним смаком. Вони трохи маслянисті і з приємним горіховим ароматом.