ILoveCheeseUA  /  Каталог сирів  /  М'які сири  /  Камамбер з зеленим перцем Президент 60%

Камамбер з зеленим перцем Президент 60%

Камамбер з зеленим перцем – сир з грайливим характером. Його смак змінюється від ніжного та кремового, до запашної гостринки, яка ховається в горошинах перцю.
Країна:
Польша
Молоко:
Коров'яче
Дозрівання:
від 8 до 14 днів
Вага нетто:
90 гр
Жирність:
60%

4.00

Наші сировари – це не тільки спадкоємці великої французької сирної традиції та вивірених технологій, а й люди мистецтва – творці, в пошуках нових і вишуканих смакових звучань. Так з’явився сир President Камамбер з горошинами зеленого перцю – це один з найзапашніших перців, з пікантною, але ніжною гостротою. Він ідеально доповнює вершково-кремовий смак Камамберу. В процесі дозрівання, сир набуває витонченого грибного смаку з тонкими нотками горіху, які дуже влучно відтіняє зелений перець.

Камамбер належить до сирів зі скоринкою, яка вкрита білою пліснявою, вона з’являється завдяки грибку Penicillum camemberti.

Камамбер готують у формі кружальця – традиційна форма для цього сиру.


Поєднання з вином та їжею

Каберне Совіньон, Бардоліно, багет, оливки, м’ясні закуски, горіхи, India Pale Ale (IPA).
Плануєте вечірку з друзями? Чудово! От що ви можете подати до Камамберу з зеленим перцем – французький багет, декілька видів оливок та холодні м’ясні закуски, це може бути бастурма або хамон. Поживно, але не занадто.
Окремо поставте піали з горішками. Якщо волоські горіхи підсмажити, буде просто ідеально!
Також, з сиром буде чудово суміщатися груша, прошутто, сухе червоне вино. Візьміть один з двох класичних варіантів – Каберне Совіньон, чи питке італійське Бардоліно, та подайте до Камамберу з зеленим перцем.