ILoveCheeseUA  /  Каталог сирів  /  Свіжі сири  /  Моцарелла легка Гальбані 25%

Моцарелла легка Гальбані 25%

Моцарелла Light від Galbani з жирністю вдвічі менше звичайної. Наші сировари подбали, щоб у вас навіть на дієті залишалися маленькі приємності.
Країна:
Чехія
Молоко:
Коров'яче
Дозрівання:
Відсутнє
Вага нетто:
125 гр
Жирність:
25%

0.00

Перші згадки про улюблений сир Моцарелла датуються 1570-им роком. Його подавали до столу при папському дворі, потім він став популярний і серед простих людей. Спочатку Моцареллу готували виключно з молока чорних буйволиць, але пізніше переключилися на коров’яче молоко. Завдяки такому рішенню, сир став більш доступним та широко розповсюджений, і поступово став головним сиром для піци.


Поєднання з вином та їжею

Піца, лазанья, салати, соус песто, бальзаміко.
Моцарелла Light чудово буде смакувати в овочевому салаті з помідорів черрі, огірків та руколи. Також, сир Моцарелли – це інгредієнт класичної італійської закуски капрезе, де по черзі викладають кружальця Моцарелли, помідорів та листочків базиліку.
Найсмачніші соуси, якими можна заправити такі страви з Моцареллою, як зелений салат, паста або піца – це соуси песто та бальзаміко. Якщо першого можна не жаліти, то бальзаміко слід додавати до страв лише трішки, він має створювати правильні смакові акценти, не більше і не менше — дуже важлива місія.
Моцареллу Light можна додавати в піцу, як і звичайну Моцареллу, вона чудово плавиться та заповнює тісто, стає трішки тягучою та ароматною. Комбінується з будь-якими начинками.


Вас може зацікавити