ILoveCheeseUA  /  Каталог сирів  /  Блакитні сири  /  Ле Блю Президент 52%

Ле Блю Президент 52%

Франція – законодавець високої сирної моди, одні з найстаріших і знаніших блакитних сирів – французькі. Ле Блю – продовження цієї традиції, яка втілилася у вишуканому і ніжному смаку цього сиру.
Країна:
Франція
Молоко:
Коров'яче
Дозрівання:
25 днів
Вага нетто:
100 гр, 1250 гр
Жирність:
52%

0.00

Ле Блю – м’який сир з рівномірними прожилками блакитної цвілі. У нього ніжна, але щільна сирна м’якоть, з легким пікантним післясмаком. Ле Блю невластиві різкі аромати та надмірна гострота, яка є у багатьох сирів з голубою цвіллю. У нього витончений тонкий смак і аромат.

Перші згадки про блакитні сири датуються ще 79-им роком н.е., так що улюблений Ле Блю, нащадок багатовікової сирної традиції.

Як і інші голубі сири, його подають кімнатної температури, так смаки розкриваються, а сам сир стає більш маслянистої консистенції і ви зможете насолодитися ним на повну.


Поєднання з вином та їжею

Білі сухі вина, Піно Блан, Рислінг, фрукти, горішки, пасти, салати, соуси.
Рецепт повного гастрономічного задоволення і веселих вечірок – сир Ле Блю, біле сухе вино, візьмемо Рислінг, смачний багет та фрукти. Хороший Рислінг – це суцільне свято смаку, у нього тонкий солодкуватий букет, на фоні класичної для Рислінга високої кислотності. В залежності від витримки, його смаковий букет дуже відрізняється – від яблука та персика, до аромату мазуту.
Рецепт для сильних почуттів – пляшка червоного сухого Каберне Совіньон, сир Ле Блю, виноград, келихи, плед і кохана людина – це інгредієнти вдалого пікніку. Навіть кудись далеко їхати не треба, виберіть ботанічний сад або мальовничий міський парк. Вина Каберне Совіньон, зазвичай, мають інтенсивні глибокі смак, колір, аромат та високий вміст танінів.
Ле Блю – це чудовий ніжний сир, який можна додати до салатів з зелені, печінки та груші, або просто до міксу з зелених салатів.

Рецепти з продуктом