ILoveCheeseUA  /  Каталог сирів  /  Тверді сири  /  Мадригал Президент 45%

Мадригал Президент 45%

Кілька шматочків ніжного солодкуватого та горіхового Мадригала, круасан, полуничний джем та чашка кави – чудовий варіант сніданку.
Країна:
Франція
Молоко:
Коров'яче
Дозрівання:
від 40 до 50 днів
Вага нетто:
12 кг
Жирність:
45%

0.00

Напівтвердий сир, що проходить витримку мінімум 8 тижнів, з смачним солодким і горіховим смаком, дещо схожий на Емменталь. Скоринка насичена жовта, а м’якоть сиру солом’яного кольору з нерівномірно розташованими дірками.

Сир з долини Луари в центральній Франції, але готують його по типу швейцарських сирів, його навіть так і називають “французький швейцарець”.

У сира дуже цікава назва, адже  «мадригал» – це назва любовних віршів, в яких поети з захопленням говорили про чесноти своїх подругу серця, а французи так назвали один зі своїх улюблених сирів.

Мадригал виробляється у великих сирних головах по 5-12 кг.


Поєднання з вином та їжею

Совіньйон Блан, червоні вина долини Рони, Зінфандель, Піно Нуар, брезаола, індичка, фрукти, круасани, цвітна капуста та картопля.
Італійська в’ялена яловичина брезаола, сир Мадригал, келих Ширазу з виноградників долини Рони – все це можна назвати одним словом – щастя. Це абсолютно витончений та яркий смаковий букет. Чудово буде смакувати Мадригал і з м’ясом індички та вином Совіньйон Блан. Обирайте те, що вам більше до вподоби.
Є і варіант сніданку – кілька тонких шматочків сиру Мадригал, французький круасан без начинок, вершкове масло, улюблений джем та чашка капучино або зеленого чаю. Саме так виглядає початок вдалого дня.