ILoveCheeseUA  /  Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Оператор персональних даних

Персональні дані, зібрані через веб-сайт www.ilovecheese.com.ua (надалі “веб-сайт”) обробляє Дочірнє підприємство «Лакталіс-Україна», власник веб-сторінки, місцезнаходження: вул. Естонська, 120, м.Київ 03062, Україна, а також всі компанії, що входять до складу групи  Lactalis (надалі «Lactalis»).

Мета обробки персональних даних

Компанія Lactalis  може збирати та обробляти ваші дані з метою:

  • створення та керування обліковим записом користувача за вашою ініціативою та після згоди з Загальними умовами користування. Обліковий запис дозволить вам поділитися своїми рецептами та отримувати ідеї рецептів електронною поштою, купони та ексклюзивні пропозиції з веб-сайту та від брендів Lactalis, представлених на Ilovecheese;
  • надсилання рекламних електронних листів з новинами від брендів Lactalis, інформації про тестування нових продуктів тощо, після отримання вашої згоди;
  • цільові рекламні повідомлення про бренди Lactalis, після отримання вашої згоди;
  • одразу після отримання даних вони можуть бути використані Lactalis у законних інтересах з метою оптимізації конкурентоспроможності продукції та брендів, в контексті створення внутрішньої статистики, порівняльних досліджень, сегментації даних, за умови збереження вашого права на заперечення  проти такого використання.  Дані також можуть використовуватися  для цілеспрямованої реклами через рекламні мережі або соціальні мережі, такі як Facebook або Google. Ви маєте право відмовитися від такого  використання персональних даних, звернувшись до нас.
  • використання файлів cookies (більше інформації у розділі “Політика щодо cookies”).
  • Зв’язатися з вами, у тому числі через електронну пошту, щоб відповісти на ваші коментарі чи запити на інформацію, або, за необхідності, під час обробки або відправлення інформації про послуги, що пропонуються на веб-сайті.

У разі використання рекомендаційної форми для друзів ви гарантуєте, що передача персональних даних, які стосуються третьої сторони, означає, що ви раніше отримали згоду від цих осіб. Ці дані використовуються лише для відправлення електронної пошти та автоматично знищуються після виконання операції.

Отримувачі персональних даних

Отримувачами персональних даних є:

  • Уповноважені співробітники компанії Lactalis, які відповідають за обробку персональних даних. Вони мають доступ лише до тих даних, які їм потрібні для виконання своїх обов’язків;
  • наші субпідрядники, відповідальні за управління вашими даними, від імені Lactalis, зокрема, при розміщенні Веб-сайту, для обробки заявки або про керування рекламними кампаніями на веб-сайті або від імені брендів Lactalis, якщо ви вибрали відповідну опцію.

Передача персональних даних

Період зберігання

Ваші персональні дані зберігаються протягом використання вашого облікового запису, доки ви не видалите його або доки він вважатиметься активним (обліковий запис вважається неактивним, якщо ви не користуєтеся ним  протягом двох років).

Ми зберігатимемо ваші дані для надсилання рекламних електронних листів та інформації про акції  протягом 3 років з дати їх отримання, останнього контакту чи здійснення покупки, якщо ви не висловите заперечення щодо такого використання.

Ваші права та засоби захисту

Ви маєте право на доступ до ваших персональних даних, їх  виправлення та видалення. Ви також можете скористатися правом на обмеження обробки та правом заперечувати проти обробки. У будь-який час ви можете відмовитися від розповсюдження, передачі та збереження ваших персональних даних. Для здійснення цих прав просимо зв’язатися з нами за однією з адрес або номерів телефону, зазначених тут.

Ми зробимо все необхідне, щоб надати задовільні відповіді на ваші запити. У разі якщо з будь-якої причини ви вважаєте, що відповідь вас не задовольняє, ви можете звернутися до уповноваженого державного органу з питань захисту персональних даних.

Ви маєте можливість у будь-який час відкликати свою згоду на обробку ваших даних. Це можна зробити:

– через посилання “відписатися” в електронних повідомленнях, які ви отримуєте;

– через відключення підписки на інформаційні листи на сторінці вашого профілю;

– надіславши запит  через сторінку «Зв’язатися з нами».